ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
|||
Δευτέρα 25 Οκτωβρίου |
|||
22 : 00 |
Α.Ο. ΣΜΥΡΝΗΣ |
7 – 5 |
JOCA BONITO |
ΤΡΙΤΗ 26 Οκτωβρίου |
|||
20 : 00 |
LA CASA DE PAPEL |
5 – 5 |
ΠΛΑΤΕΙΑΚΟΙ |
21 : 00 |
ARMADOS |
4 – 5 |
ROSARIO |
22 : 00 |
ΓΑΛΑΤΕΣ |
/ – / |
LORA F.C. |
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 Οκτωβρίου |
|||
21 : 00 |
ΣΙΡΙΝΑ |
6 – 6 |
ΜΠΕΚΑΤΣΩΝΙΑ |
ΠΕΜΠΤΗ 28 Οκτωβρίου |
|||
21 : 00 |
ΑΡΗΣ Ν.Σ. |
4 – 7 |
ΤΥΧΑΙΟΙ |
22 : 00 |
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ |
8 – 2 |
DOGS |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 Οκτωβρίου |
|||
22 : 00 |
ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ |
6 - 9 |
DYNAMO |
ΡΕΠΟ |
|||
NO NAME |
Το "ΜΙΛΩΝ" Mini Soccer λειτουργεί από το 1998.Ένα αθλητικό κέντρο ποδοσφαίρου ικανό να προσφέρει χαρά και διασκέδαση σε όλους τους φίλους της στρογγυλής θεάς.Φτιάξτε την ομάδα σας για να συμμετέχετε στο οργανωμένο πρωτάθλημα που διοργανώνουμε ή παίξτε φιλικά παιχνίδια οποιαδήποτε ώρα της ημέρας.Στους χώρους εγκαταστάσεων διοργανώνονται και παιδικά πάρτι που συνδυάζουν το ποδόσφαιρο με την διασκέδαση για τους μικρούς μας φίλους και για τους γονείς ώρες ηρεμίας και χαλάρωσης στην καφετέρια.
Σελίδες
Η σελίδα μας στο Instagram
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 2021 - 2022
Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 2021 - 2022
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
|||
Δευτέρα 25 Οκτωβρίου |
|||
22 : 00 |
LORA F.C. |
7 – 3 |
Α.Ο. ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΤΡΙΤΗ 26 Οκτωβρίου |
|||
20 : 00 |
NO NAME |
4 – 8 |
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ |
21 : 00 |
HABITS |
6 – 4 |
DYNAMO |
22 : 00 |
ΓΑΛΑΤΕΣ |
5 – 9 |
ΤΥΧΑΙΟΙ |
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 Οκτωβρίου |
|||
21 : 00 |
ARMADOS | 8 – 2 |
ΜΠΕΚΑΤΣΩΝΙΑ |
ΠΕΜΠΤΗ 28 Οκτωβρίου |
|||
21 : 00 |
ΠΛΑΤΕΙΑΚΟΙ |
5 – 4 |
ΣΙΡΙΝΑ |
22 : 00 |
ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ |
2 – 5 |
DOGS |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 Οκτωβρίου |
|||
20 : 00 |
ΑΡΗΣ Ν.Σ. |
2 - 5 |
ROSARIO |
22 : 00 |
JOCA BONITO |
|
LA CASA DE PAPEL |
ΡΕΠΟ |
|||
|
Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 2021 - 2022
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
|||
ΤΡΙΤΗ 19 Οκτωβρίου |
|||
20 : 00 |
Α.Ο. ΣΜΥΡΝΗΣ |
3 – 8 |
NO NAME |
21 : 00 |
HABITS |
7 – 4 |
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ |
22 : 00 |
LORA F.C. |
3 – 7 |
LA CASA DE PAPEL |
ΤΕΤΑΡΤΗ 20 Οκτωβρίου |
|||
21 : 00 |
ROSARIO |
/ – / |
ΓΑΛΑΤΕΣ |
ΠΕΜΠΤΗ 21 Οκτωβρίου |
|||
21 : 00 |
DYNAMO |
5 – 5 |
ΤΥΧΑΙΟΙ |
22 : 00 |
DOGS |
5 – 2 |
ΣΙΡΙΝΑ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 Οκτωβρίου |
|||
22 : 00 |
ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ |
8 - 7 |
JOCA BONITO |
ΡΕΠΟ |
|||
ΠΟΥΡΕΙΝΤΖΕΡΣ |